Skocz do:

icona: informacjaStrona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Do góry

Strzał w dziesiątkę!

Utworzono: poniedziałek, 27, listopad 2017

strzalTrójka uczniów naszej szkoły: Martyna Parzoch (1C) Julia Nosal (2A) i Mateusz Tadus (3B) wzięli udział w Zawodach w Strzelectwie Sportowym o Puchar Dyrektora MDK. Organizatorami wydarzenia byli Dyrektor MDK w Jaworznie oraz Dyrektor ZSP nr 2 w Jaworznie.

Celem zawodów była popularyzacja strzelectwa sportowego wśród młodzieży oraz wyróżnienie najlepszych strzelców, jak i zespołów. Reprezentanci naszej szkoły wykazali się niezwykłą zwinnością i sokolim okiem, przez co zajęli zespołowo drugie miejsce.

Melania Jura IID

Do góry

Wyszukiwarka

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!
2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - Strzał w dziesiątkę!. All rights reserved
Powered by Joomla 1.7 Templates
Do góry