Skocz do:

icona: informacjaStrona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Do góry

Sukces uczniów klasy inżynierskiej

Utworzono: poniedziałek, 11, czerwiec 2018

http://www.lo2.jaworzno.edu.pl/images/przedmioty/matematyczno-przyrodnicze/fizyka/2012/logopm.jpgBartek Bryl i Mikołaj Żelazny z klasy 1A inżynierskiej otrzymali tytuł Finalistów XXXIX Wojewódzkiego Dwuosobowego Turnieju z Fizyki dla klas I organizowanego przez Pałac Młodzieży w Katowicach. Znaleźli się w gronie 12 najlepszych duetów naszego województwa.

Konkurs rozpoczynał test, po którym do dalszego etapu zakwalifikowano 26 drużyn z 56 startujących. Do etapu zadaniowego zakwalifikowały się 4 nasze drużyny na 6 startujących. Do finału przeszli Bartek i Mikołaj, ale należy pochwalić pozostałych naszych uczniów za wykazanie się dobrym przygotowaniem do konkursu. Są to: Marta Janioł i Aleksandra Makowska, Maciej Krupiński i Szymon Walasik, Michał Tetych i Tomasz Hekłowski, Jakub Siewior i Bartosz Paluch, Jakub Kasperkiewicz i Oliwier Łatka.

dyplom

Finał odbył się 7 czerwca. Gratulujemy!

  • 1
  • 2
  • 3
Do góry

Wyszukiwarka

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!
2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - Sukces uczniów klasy inżynierskiej. All rights reserved
Powered by Joomla 1.7 Templates
Do góry