Skocz do:

icona: informacjaStrona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Do góry

Uczniowie II LO gościem w Radiu Katowice

Utworzono: czwartek, 26, październik 2017

radioTydzień wyzwań dla naszych uczniów nie skończył się, w poniedziałek 23.10 odbyła się wycieczka do Radia Katowice. Uczniowie mieli okazję spotkać bardzo interesujące osobowości, wizyta w studiu nagrań oraz transmisja na żywo odbyły się z ich udziałem.

Wyjazd miał miejsce w ramach innowacji pedagogicznej realizowanej w naszej szkole dla klas humanistycznych. Organizatorami wycieczki był doradca zawodowy Prof. Magdalena Paluch i Wychowawca klasy 2D, Prof. Anna Adamus.

Jakub Ciołczyk

  • konort17
  • radio1
  • radio2
  • radio3
Do góry

Wyszukiwarka

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!
2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - Uczniowie II LO gościem w Radiu Katowice. All rights reserved
Powered by Joomla 1.7 Templates
Do góry