Skocz do:

icona: informacjaStrona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Do góry

TAKA LEKCJA MA SENS

Utworzono: poniedziałek, 26, listopad 2018

teatrNauka nie zawsze jest nudna i monotonna. Zwłaszcza w II LO. Przekonały się o tym najmłodsze klasy, które wzbogaciły swą wiedzę w niekonwencjonalny sposób. Bo kto powiedział, że obowiązek nie może iść w parze z przyjemnością?

Listopad – miesiąc, który nie posiada wielu entuzjastów. Większość osób niechętnie wychodzi z domów, a uczniowie uczęszczają do szkoły z jeszcze mniejszym zapałem. Nauczyciele szukają pomysłów, aby urozmaicić swoje lekcje. Niecodzienne przekazywanie wiedzy wykorzystała Pani Profesor Anna Adamus.

Wraz z klasami pierwszymi IILO odwiedziła „Teatr Sztuk” w Jaworznie. „Teatr Antyczny” to tytuł spektaklu, jaki mieli okazję oglądnąć nasi uczniowie. Nie od dziś wiadomo, że taki sposób nauczania jest skuteczny i wyjątkowo lubiany. Była to znakomita okazja, aby najmłodsi wychowankowie naszego liceum zapoznali się z różnorodnością i niebanalnością lekcji w IILO. Przedstawienie okazało się strzałem w dziesiątkę. Warto wspomnieć, że kilkoro aktorów, którzy zagrali w sztuce to uczniowie naszej szkoły.

Wszyscy wypadli znakomicie, a publiczność była zachwycona. Gra aktorska odznaczała się naprawdę wysokim poziomem. Zresztą nie powinno to nikogo dziwić, gdyż osoby występujące na scenie są prawdziwymi pasjonatami sztuki. Wśród podopiecznych II LO jest mnóstwo artystycznych dusz, które nie mogą się doczekać kolejnego takiego wyjazdu. Każdy uczestnik opuścił teatr z szerokim uśmiechem na twarzy oraz bogatszy o nowe doświadczenie ze świata kultury i sztuki.

Adam Messaoudi, 2d

teatr

Do góry

Wyszukiwarka

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!
2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - TAKA LEKCJA MA SENS. All rights reserved
Powered by Joomla 1.7 Templates
Do góry