Tydzień Kariery w II LO

Utworzono: czwartek, 26, październik 2017

karieraW naszej szkole od 16.10 do 20.10.2017 odbywał się ogólnopolski Tydzień kariery. Uczniowie mieli okazję zastanowić się co dalej będą w swoim życiu robić. Uczestniczyli w warsztatach ,,Talent a zawód'' organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy, również w kiermaszu ofert pracy organizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Jaworznie.

Spotkania stały się okazją do planowania swojego przyszłego rozwoju, jak również modelowania kariery edukacyjnej i zawodowej. Organizatorem tych działań w szkole był doradca zawodowy Prof. Magdalena Paluch oraz Forum Doradztwa Zawodowego.

Jakub Ciołczyk

kariera

2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - Tydzień Kariery w II LO. All rights reserved