„Szkoła wolna od używek” spotkanie z policją i pracownikiem OIK

Utworzono: niedziela, 02, kwiecień 2017

prW dniu 23 marca 2017 roku klasa 1d w ramach tygodnia profilaktyki zorganizowała spotkanie z Panią policjant z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie  i z Panią pedagog Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Jaworznie. Spotkanie dotyczyło tematu akcji profilaktycznej organizowanej przez klasę pierwszą  "Szkoła wolna od używek".

Uczniowie wszystkich klas pierwszych mogli dowiedzieć się m.in. jakie trujące substancje mogą znajdować się w składzie dopalaczy oraz, że konsekwencje związane z zażywaniem ich można porównać do gry w Rosyjską Ruletkę. Ta Rosyjska Ruletka naszych czasów – nie jest grą hazardową, ale grą o życie. Dziękujemy za informacje i czas poświęcony naszym uczniom.

Uczniowie klasy I d i pedagog szkolny.

profilaktyka

p2

2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - „Szkoła wolna od używek” spotkanie z policją i pracownikiem OIK. All rights reserved