Skocz do:

icona: informacjaStrona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Do góry

W czwartek 26.03 2015 w naszej szkole odbędą się Wybory Książek

Utworzono: środa, 25, marzec 2015

Wszyscy uczniowie naszej szkoły przystąpią do głosowania, które odbędzie się w wyznaczonym czasie lekcji w bibliotece szkolnej. Wrzucając do urny karty do głosowania, oddajemy głos na trzy najciekawsze waszym zdaniem książki, które ostatnio przeczytaliście. Prosimy nie oddawać pustych głosów, gdyż  wyniki zostaną zaprezentowane Pani Minister Edukacji Narodowej i będą stanowić ważny element dyskusji nad kanonem lektur i gustach czytelniczych uczniów.

Aby głosowanie przebiegło sprawnie prosimy, aby każdy uczeń przygotował WCZEŚNIEJ tytuły książek, na które chce oddać głos.

Spośród szkół biorących udział w akcji rozlosowane będą nagrody m. in. nagrodą główną są wybrane w głosowaniu książki.

Do góry

Wyszukiwarka

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!
2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - W czwartek 26.03 2015 w naszej szkole odbędą się Wybory Książek. All rights reserved
Powered by Joomla 1.7 Templates
Do góry