O szkole

Nasza szkoła jest placówką, która od wielu lat słynie z przyjaznej atmosfery towarzyszącej wspólnej pracy uczniów i nauczycieli. Mimo zaledwie dwudziestopięcioletniej historii, możemy poszczycić się absolwentami, wśród których znajdują się liczni doktorzy nauk, znani dziennikarze, wybitne osobowości świata kultury i nauki. Mamy nadzieję, że wizyta na naszej stronie pomoże Ci dokonać trafnego wyboru i znajdziesz na niej potrzebne informacje.

2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - O szkole. All rights reserved