Skocz do:

icona: informacjaStrona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Do góry

Magia Świąt!

Utworzono: piątek, 29, grudzień 2017

wigiliaCzas Świąt Bożego Narodzenia to okres wyjątkowy, można rzec – magiczny. Świąteczny nastrój udziela się wszystkim dokoła. To czas radości i rodzinnych spotkań przy wigilijnym stole, to czas choinki, prezentów i pysznego jedzenia, to czas wspólnego śpiewania kolęd i kultywowania tradycji w gronie najbliższych, ale również w gronie szkolnych kolegów i koleżanek.

Kilkanaście lat temu nikt nie spodziewał się, że „nową świecką tradycją” stanie się wspólne oglądanie filmu „Kevin sam w domu”. Ta ciepła, pełna miłości i humoru komedia stała się inspiracją dla uczniów klasy 2A naszego liceum do przygotowania zabawnego przedstawienia pod tytułem „Kacper sam w domu”, które uczniowie wystawili podczas ostatniej akademii ku uciesze całej szkoły. Wyjątkowość tego przedstawienia polegała na tym, że zostało ono połączone z konkursem kolęd i brali w nim aktywny udział uczniowie wszystkich klas.

Niektórzy nawet zaprezentowali nam nawet swoje umiejętności muzyczne podczas gry na instrumentach oraz zdolności wokalne w solowych występach.

W kolejnym punkcie programu Julia Nosal przedstawiła sprawozdanie z udziału naszej szkoły w różnych akcjach charytatywnych w bieżącym roku szkolnym oraz osiągnięcia w tym zakresie, w szczególności dyplom za udział w akcji „Szlachetna paczka”.

Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom i uczniom za przygotowanie tej wyjątkowej akademii, a następnie – wspólnie z Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego Marcelem Cisowskim, złożyli wszystkim życzenia świąteczne.

Julia Bednarska IID

  • IMG_1716
  • IMG_1726
  • IMG_1729
  • IMG_1737
  • IMG_1741
  • IMG_1745
  • IMG_1749
  • IMG_1754
  • IMG_1757
Do góry

Wyszukiwarka

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!
2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - Magia Świąt!. All rights reserved
Powered by Joomla 1.7 Templates
Do góry