Rajd "Dakar" klas drugich

Utworzono: poniedziałek, 09, październik 2017

rajdW jeden z jesiennych dni klasy drugie wybrały się na rajd drugoklasistów. Celem ich wycieczki była przede wszystkim dobra zabawa i integracja między klasami. Po dotarciu na miejsce zbiórki, bez zbędnych ceregieli, uczniowie wyruszyli w drogę...

Na samym początku czas mijał błyskawicznie, lecz wędrówka była prawdziwym sprawdzianem kondycji uczniów. Trasa była w niektórych momentach naprawdę bardzo trudna, ale to tylko sprawiło, że było jeszcze ciekawiej. Po dość długiej drodze, dotarli do Doliny Będkowskiej, gdzie czekał na nich ciepły poczęstunek: kiełbaska i herbatka.
Pomimo wcześniejszych deszczowych dni pogoda wyjątkowo sprzyjała, co sprawiło, że na pewno spacerowało się wspaniale, wykluczając utraty gruntu pod nogami. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni i pełni miłych wspomnień.

rajd

• IMG_1921
  • IMG_1927

2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - Rajd "Dakar" klas drugich. All rights reserved