Nowi uczniowie opanowują Istebną

Utworzono: poniedziałek, 02, październik 2017

obozJesień już za oknem, jednak nie przeszkodziło to klasom pierwszym uczestniczyć w corocznym obozie integracyjnym. Owe klasy wraz z wychowawcami i przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego 28-29 września wybrały się podobnie jak w zeszłym roku do Istebnej.

Pierwszym przystankiem wyjazdu okazała się Pszczyna, gdzie uczniowie mięli okazję zwiedzić tamtejszy zamek. Po obejrzeniu wystaw nastąpił czas posiłku i zakwaterowania. Jednak nie trwał on zbyt długo gdyż w dalszych planach młodzieży był dwu godziny spacer, w czasie którego napawali się pięknem natury oraz integrowali między sobą.

Po kolacji przyszedł czas na grę terenową zorganizowaną przez SU. Podczas wykonywanych zadań uczniowie mięli nie lada zabawę. Za każde dobrze wykonane zadanie klasy otrzymywały część gwiazdy, na której zapisany był utwór do zaprezentowania. Nie był to koniec atrakcji na tamten dzień , do późnego wieczora trwała dyskoteka.

W drugim dniu tuż po śniadaniu klasy pierwsze miały czas na prezentację swoich profili. Przedstawienia były niesamowite! Ich kreatywność zaowocowała własnymi interpretacjami piosenek oraz bezbłędnymi skeczami. Wycieczka pomimo, iż krótka, była pełna pozytywnej energii, zabawy i co najważniejsze integracji.

Anna Materla, 2d

• i01
  • i02
  • i03