Skocz do:

icona: informacjaStrona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Do góry

PIERWSZY DZWONEK W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Utworzono: poniedziałek, 04, wrzesień 2017

talent17Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018, choć tym razem nieco później, w końcu nadeszło. Z tej okazji klasa 2ab wraz z wychowawczynią – Panią Agnieszką Białas, przygotowała program artystyczny. W II LO odbyło się również w tym roku wręczenie nagród w 11. już edycji Konkursu Talent i Praca.

Wyróżniono czterech maturzystów, w tym dwóch absolwentów naszego liceum. Za najlepszą w językach obcych uznano Grażynę Drabik, z kolei nagroda z przedmiotów matematyczno-fizycznych trafiła do Piotra Nowaka. Nagrodzono także Julię Szymczyk i Karolinę Senior z I LO. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Następnie wysłuchaliśmy pieśni naszej szkoły w wykonaniu Anny Mokryńskiej, która zakończyła oficjalną część akademii. Nadszedł czas na występy uczniów. Krótka scenka w wykonaniu Klaudii Makowskiej i Kacpra Staszka oraz skecz przygotowany przez Annę Mokryńską i Gabriela Jachimczyka poprawiły wszystkim humory – zepsute oczywiście przez nieprzyjemną pogodę. Na koniec Nikola Kominiak oraz Klaudia Makowska zagrały dla nas utwór zespołu Guns N' Roses.

Wkrótce szkoła opustoszała tylko po to, by za chwilę zapełnić się ponownie. Tym razem przybyli pierwszoklasiści, którzy tym samym zawitali w murach II LO.

„Sala była pełna i ciągle roześmiana. Uczniowie przygotowali ciekawy i śmieszny kabaret. Artystycznie wszystko było bardzo ładnie, najbardziej podobał mi się przebój zespołu Guns N' Roses zagrany przez dwie dziewczyny.” – mówi jedna z uczennic klasy pierwszej.

Mamy nadzieję, że po takim powitaniu wszyscy są gotowi na nadchodzący rok szkolny i sprostają wyzwaniom, jakie napotkają na swojej drodze. Życzymy sukcesów i dobrej zabawy!

Monika Musiałek, 2d

 

 • IMG_1144
 • IMG_1146
 • IMG_1149
 • IMG_1153
 • IMG_1154
 • IMG_1160
 • IMG_1163
 • IMG_1166
 • IMG_1168
 • IMG_1172
 • IMG_1174
 • IMG_1186
Do góry

Wyszukiwarka

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!
2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - PIERWSZY DZWONEK W ROKU SZKOLNYM 2017/2018. All rights reserved
Powered by Joomla 1.7 Templates
Do góry