POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2017

Utworzono: poniedziałek, 08, maj 2017

Absolwent rokuMatury już w toku, tymczasem 28 kwietnia po raz ostatni zabrzmiał dzwonek dla uczniów klas trzecich, którzy w tym dniu zostali oficjalnie pożegnani przez społeczność uczniów II LO. Podczas uroczystej akademii wyróżniono uczniów zdolnych, którzy otrzymali świadectwa z paskiem.

Wręczono statuetki najlepszym sportowcom, wśród których najbardziej wszechstronnym uznano Piotra Szustra z kl.IIIa. Najważniejszy tytuł Absolwenta Roku przyznano Piotrowi Nowakowi z kl. IIIa. Po części oficjalnej uczniowie kl.Id – gospodarze uroczystości – wręczyli tradycyjne „Czesławy” – wyróżniając uczniów oryginalnych, nietuzinkowych, inspirujących. Tytuły otrzymali: Miłosz Husar (Ambasador Marzeń), Kamil Kaczmarczyk (Outfit of the LO2), Beata Dziura (Najpiękniejszy uśmiech), Grażyna Drabik (Master of languages), Anna Węgrzyn (Pojawiam się i znikam), Daniel Świeczkowski (Matematyk – Indywidualista), Weronika Roman i Damian Wiewiór (Przyjaciele roku), Oliwia Warzecha (Wypisz, wymaluj, zagraj), Piotr Kwieciński (Człowiek Orkiestra), Mateusz Pasierbek (Ryzyk-fizyk) oraz Andrzej Nocoń (Głos roku).

Nie zabrakło w tym dniu życzeń dla maturzystów i od maturzystów. Wśród nich wybrzmiały te najważniejsze: wysoko zdanej matury i  dojrzałych wyborów życiowych.

2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2017. All rights reserved