Skocz do:

icona: informacjaStrona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Do góry

ZMAGANIA KONKURSOWE Z CZESŁAWEM MIŁOSZEM

Utworzono: piątek, 24, marzec 2017

dzien konkursowyDo naszej szkoły wiosna zawitała wraz z uczniami jaworznickich gimnazjów, którzy pewni swoich umiejętności mieli możliwość zmierzenia się w konkursach z różnych dziedzin nauki. Jesteśmy mile zaskoczeni waszymi dokonaniami i dumni z tego że mogliśmy gościc tyle świeżych umysłów. Gratulacje dla wszystkich uczestników oraz ich opiekunów.

 

Po ciężkich zmaganiach nasi młodsi koledzy wybrali się w krótką „podróż” po naszej szkole. Mieli możliwość zobaczenia sal, zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2017/2018, poznania nauczycieli oraz obecnych uczniów.

Nie zabrakło czasu na poczęstunek i chwilę wytchnienia oraz część artystyczną, doskonale obrazującą przyszłość, która czeka na nie szanujących wiedzy i nie chcących się rozwijać. Na koniec przedstawiony został nakręcony przez uczniów naszej szkoły, w reżyserii Melanii Jury z kl. 1d.

Spotkanie uświetnił swoją obecnością Pan Inspektor Tomasz Dudek, reprezentant prezydenta miasta Jaworzna i Naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu, za co serdecznie dziękujemy.

Konkursowa walka była zacięta. Nasi goście wykazali się wysokim poziomem wiedzy oraz ogromnym zapałem do pracy o czym świadczą wyniki konkursów:

JĘZYK ANGIELSKI:
miejsce pierwsze: Aleksandra Łata z G 4
miejsce drugie: Julia Matuszczyk z G 4
miejsce trzecie: Mateusz Żak z G 4

JĘZYK NIEMIECKI:
miejsce pierwsze: Krzysztof Pławecki z G 9
miejsce drugie: Anita Bętkowska z G 4
miejsce trzecie: Laura Krupa z G 5

PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE:
miejsce pierwsze: Igor Kolka z G 6
miejsce drugie: Grażyna Biny-Brandys z G 4
miejsce trzecie: Weronika Bebek z G 8

BIOLOGIA
Karolina Olej z G 11

CHEMIA:
Agata Chwast i Ewelina Styrkowiec z G 7

MATEMATYKA:
miejsce pierwsze: Bartosz Kapciak z G 5
miejsce drugie: Aleksandra Makowska z G 1
miejsce trzecie: Bartosz Paluch z G 10 DJ

 • d1
 • d2
 • d3
 • d4
 • d4a
 • d5
 • d6
 • d7
 • d8
 • d9
 • d91
 • d92
 • d93
 • d94
 • d95
 • d96
 • d97
 • d98
 • d99
 • d991
 • d992
Do góry

Wyszukiwarka

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!
2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - ZMAGANIA KONKURSOWE Z CZESŁAWEM MIŁOSZEM. All rights reserved
Powered by Joomla 1.7 Templates
Do góry