ZMAGANIA KONKURSOWE Z CZESŁAWEM MIŁOSZEM

Utworzono: piątek, 24, marzec 2017

dzien konkursowyDo naszej szkoły wiosna zawitała wraz z uczniami jaworznickich gimnazjów, którzy pewni swoich umiejętności mieli możliwość zmierzenia się w konkursach z różnych dziedzin nauki. Jesteśmy mile zaskoczeni waszymi dokonaniami i dumni z tego że mogliśmy gościc tyle świeżych umysłów. Gratulacje dla wszystkich uczestników oraz ich opiekunów.

Po ciężkich zmaganiach nasi młodsi koledzy wybrali się w krótką „podróż” po naszej szkole. Mieli możliwość zobaczenia sal, zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2017/2018, poznania nauczycieli oraz obecnych uczniów.

Nie zabrakło czasu na poczęstunek i chwilę wytchnienia oraz część artystyczną, doskonale obrazującą przyszłość, która czeka na nie szanujących wiedzy i nie chcących się rozwijać. Na koniec przedstawiony został nakręcony przez uczniów naszej szkoły, w reżyserii Melanii Jury z kl. 1d.

Spotkanie uświetnił swoją obecnością Pan Inspektor Tomasz Dudek, reprezentant prezydenta miasta Jaworzna i Naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu, za co serdecznie dziękujemy.

Konkursowa walka była zacięta. Nasi goście wykazali się wysokim poziomem wiedzy oraz ogromnym zapałem do pracy o czym świadczą wyniki konkursów:

JĘZYK ANGIELSKI:

• d99
  • d991
  • d992

2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - ZMAGANIA KONKURSOWE Z CZESŁAWEM MIŁOSZEM. All rights reserved