Dzień Otwarty LO II

Utworzono: niedziela, 23, kwiecień 2017

dzien otwarty20. kwietnia w naszym liceum odbył się dzień otwarty dla gimnazjalistów. Przyszli licealiści mogli rozejrzeć się po szkole i poznać ja „od kuchni”. Nauczyciele i uczniowie przygotowali specjalne pokazy i prezentacje następujących klas: inżynierskiej, biznesowej, biomedycznej, prawniczo-medialnej.

Dla naszych gości przygotowaliśmy również poczęstunek w kafejce II LO. Mamy nadzieję, że spotkamy gimnazjalistów w przyszłym roku, a także że spędzili czas w miłej atmosferze w II liceum ogólnokształcącym im.Czesława Miłosza.

2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - Dzień Otwarty LO II. All rights reserved