Dzień Otwarty LO II

Utworzono: piątek, 06, kwiecień 2018

kawiarenka

W dniu 19 kwietnia od 14:00 do 17:00 w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty, gdzie uczniowie II LO pokazywali szkołę przyszłym licealistom. W tym dniu gimnazjaliści brali udział w pokazach z chemii i fizyki, gdzie mogli wygrać darmową ocenę odpowiadając na konkursowe pytania.

Zadawali oni również pytania naszym uczniom o szkołę i nauczycieli z którymi również rozmawiali. Były też takie rzeczy jak "kinekt" na którym gimnazjaliści mogli się rozruszać, mogli odpocząć w kawiarence i zjeść pyszne ciasto.

Krzysztof Markiewicz

• IMG_1997
  • IMG_1999
  • IMG_2002