Skocz do:

icona: informacjaStrona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Do góry

Dzień Otwarty LO II

Utworzono: piątek, 06, kwiecień 2018

kawiarenka

W dniu 19 kwietnia od 14:00 do 17:00 w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty, gdzie uczniowie II LO pokazywali szkołę przyszłym licealistom. W tym dniu gimnazjaliści brali udział w pokazach z chemii i fizyki, gdzie mogli wygrać darmową ocenę odpowiadając na konkursowe pytania.

Zadawali oni również pytania naszym uczniom o szkołę i nauczycieli z którymi również rozmawiali. Były też takie rzeczy jak "kinekt" na którym gimnazjaliści mogli się rozruszać, mogli odpocząć w kawiarence i zjeść pyszne ciasto.

Krzysztof Markiewicz

  • IMG_1997
  • IMG_1999
  • IMG_2002
  • IMG_2006
  • IMG_2016
  • IMG_2021
Do góry

Wyszukiwarka

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!
2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - Dzień Otwarty LO II. All rights reserved
Powered by Joomla 1.7 Templates
Do góry