NOWY POCZĄTEK

Utworzono: środa, 29, sierpień 2018

LaureaciUroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Wakacyjny czas dobiegł końca... W Naszym Liceum wybrzmiał już pierwszy dzwonek! Mamy zaszczyt powitać Was w nowym roku szkolnym 2018/2019.

3 września w naszej placówce odbył się apel rozpoczynający kolejny, wspaniały rok edukacji w murach II LO. Mieliśmy zaszczyt gościć organizatorów, jurorów oraz laureatów corocznego konkursu "Talent i Praca" dla osób, które otrzymały najlepsze wyniki na maturze. Jedną z laureatek była uczennica naszej szkoły, Katarzyna Kardas w dziedzinie nauk biologiczno-chemicznych. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Powitaliśmy gorąco uczniów klas pierwszych, którzy po raz pierwszy mieli okazję przekroczyć progi naszego liceum. Udało się to dzięki świetnej obsadzie artystycznej klasy 3c i Samorządowi Uczniowskiemu.
Życzmy wszystkim uczniom i tegorocznym maturzystom, aby był to wspaniały rok pełen satysfakcji i sukcesów. Gronu pedagogicznemu i dyrekcji chcemy życzyć cierpliwości i spełnienia w zawodzie, aby duma z pracy uczniów była towarzyszem każdego dnia spędzonego w naszej szkole.

Jan Kośmider II D

2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - NOWY POCZĄTEK. All rights reserved