Wesołych Świąt 2018

Utworzono: piątek, 21, grudzień 2018

1

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku. Czas pełen radości, bliskości,refleksji oraz spotkań rodzinnych. Dla niektórych osób jest to jedyna okazja do zobaczenia się z bliskimi. W tym magicznych okresie ludzie przebaczają sobie i skupiają się na cieple ogniska domowego.

W II LO świąteczny klimat czuć było już od początku grudnia dzięki pracy szkolnego radiowęzła. Z dnia na dzień pojawiało się więcej dekoracji na korytarzach i w salach. Podsumowaniem tych świątecznych przygotowań była akademia przygotowana przez klasę 2c. Uczniowie tej klasy przenieśli swoich kolegów oraz całe grono pedagogiczne do fabryki prezentów, w której zaginął Święty Mikołaj. Dzięki pomocy uczniów z innych klas Mikołaj odnalazł się jednak na czas. Wszyscy uczniowie mieli okazję wysłuchać piosenek przy akompaniamencie instrumentów grających na żywo. Na koniec uczniowie 2c, przewodniczący samorządu oraz Pani Dyrektor złożyli wszystkim życzenia. Po akademii uczniowie przeszli do swoich klas na wigilie klasowe.

Sonia Puz, 2d

2011 II Liceum Ogólnokształce im. Czesława Miłosza w Jaworznie - Wesołych Świąt 2018. All rights reserved