Utworzono: środa, 19, grudzień 2018

90Uczniowie naszej szkoły przygotowali ciekawe wydarzenie. Pozwoliło ono uczniom, jak i nauczycielom poczuć się tak, jakby odbyli podróż w czasie i cofnęli się do ostatniej dekady XX wieku.

W jaki sposób mogli tego dokonać? Biorąc udział w konkursie na najlepsze przebranie w stylu lat 90’, który odbył się w środę 12 grudnia na przerwie po piątej lekcji. Zadaniem uczniów było ubranie się w to, co kojarzy im się z tymi czasami. Wybór odzieży był całkowicie dobrowolny i rzeczywiście zobaczyliśmy kilka interesujących ubiorów Niektórzy mieli koszule w kwiaty i okulary przeciwsłoneczne, a inni kamizelkę oraz ogrodniczki.

Pierwsze miejsce zajął Paweł Janikowski z klasy 1A, a wyróżnienie otrzymała Katarzyna Pasikowska z klasy 2C. Konkurs był organizowany przez klasę 2D.

Sebastian Ciołczyk

• l901
  • l902
  • l903