Sezon rozpoczęty

1 lutego 2019

nartyLeżący śnieg w postaci śnieżnych zasp, biały puch spadający z nieba, zmarznięte od chłodu dłonie oraz ujemna temperatura nie są w stanie powstrzymać zapalonych narciarzy i snowboardzistów którzy w nowym roku postanowili rozpocząć swój sezon.

Mroźna pogoda jest przez nich mile widziana a każda chwila spędzona na stoku sprawia im wiele radości i przynosi ogromną satysfakcję. Jak co roku w naszej szkole został zorganizowany jednodniowy wyjazd na narty i snowboard. Wszystkie chętne osoby z każdego rocznika mogły się zgłosić do nauczycieli wychowania fizycznego aby zapisać się na listę zainteresowanych. Głównym opiekunem całego wyjazdu był mgr Maciej Czerwiński. Miejscem docelowym wyjazdu była miejscowość Laskowa-Kamionna położona w województwie małopolskim. Uczniowie wyjechali rano aby jeszcze przed południem znaleźć się na stoku kiedy warunki na stoku narciarskim są najlepsze. Każdy uczestnik dostał karnet dzięki któremu swobodnie mógł korzystać z wyciągu. Wydarzenie to cieszy się dużą popularnością dlatego w tym roku łącznie wzięło w nim udział około 28 osób.

Wyjazd odbył się 16 stycznia. Zima tego dnia na szczęście zaskoczyła wszystkich pozytywnie, ponieważ warunki pogodowe były sprzyjające. Była to chwila aktywnego relaksu dla uczniów naszej placówki która przyniosła wiele emocji i zabawy. Na rozpromienionych twarzach można było zauważyć duże zadowolenie i szczery uśmiech, a tak dobry start z pewnością oznacza początek udanego całego sezonu.

Wiktoria Ziemianek kl.2d

narty