Jesteś tutaj: Start / Aktualności / Porąbka 2019

Porąbka 2019

Tuż po zakończeniu ferii zimowych uczniowie klas trzecich II LO w Jaworznie uczestniczyli w pięciodniowej wycieczce do Porąbki. Celem wycieczki nie była jednak rekreacja i miło spędzony czas z kolegami.

W pięknej miejscowości nieopodal Żywca przyszli maturzyści mieli za zadanie przygotować się do egzaminu dojrzałości. Umożliwić mieli im to nauczyciele naszej placówki. Pomocy przy uniknięciu pułapek języka angielskiego udzieliły Panie Górnik-Miśkiewicz oraz Prokop. Przygotowania w obszarze języka polskiego dzielnym uczniom zapewniła Pani Adamus. W wojnie z królową nauk - matematyką - sojusznikami maturzystów były Pani Barańska i Mazur. Pięć dni rewizji przedmaturalnej z pewnością pozytywnie wpłynie na wyniki uczniów z egzaminu, który czeka ich już niebawem. Wyjazd miał miejsce w dniach od 25 lutego do 1 marca 2019.

Sebastian Smoleń

• Powiększ zdjęcie Praca