LO2 walczy z nudą

22 kwietnia 2020

Co robić w domu podczas kwarantanny? Z pomocną odpowiedzią na to pytanie przychodzą uczniowie klasy 2b, którzy zaangażowali się w akcję #zostanwdomu i zaprezentowali swoje pomysły na walkę z nudą.

Uczniowie przygotowali piękne kolaże zdjęć, na których pokazali, w jaki sposób spędzają ten czas. Znalazło się tam wiele ciekawych i błyskotliwych pomysłów.
- Uwielbiasz kino? Proponujemy obejrzenie nowości.
- Masz dużo nieprzeczytanych książek? To idealny moment na to, żeby je przeczytać!
- Lubisz rysować, tańczyć lub śpiewać? To czas na rozwijanie swoich zainteresowań!
- A może nie przeczytałeś jeszcze ostatniej lektury? Poświęć trochę czasu i nadrób zaległości.
To tylko część z propozycji, które zaprezentowali nam uczniowie 2b poprzez swoje kolaże wykonane w ramach lekcji TIK w mediach. Każdy z pewnością znalazł dla siebie coś idealnego, co pomogło umilić czas spędzony w domu.

Aleksandra Grzenia