Gala podsumowująca I półrocza roku 2019/2020 już za nami…

25 lutego 2020

W ciągu ostatnich 5 miesięcy ciężkiej pracy walczyliśmy o dobre oceny i najlepsze wyniki dla szkoły. Samorząd Uczniowski na gali podsumowującej I półrocze przedstawił wszystkie najważniejsze osiągnięcia koleżanek i kolegów z naszej szkoły.

Gala została poprowadzona przez Aleksandrę Osmendę i Przemysława Kawkę, którzy prezentując w sposób profesjonalny poszczególne osiągnięcia naszego liceum, przypomnieli o najważniejszych wydarzeniach, a trochę tego było.

Dowiedzieliśmy się, kto kocha szkołę na 100% i nie może bez niej żyć, kto po nocach lubi uczyć się angielskiego, niemieckiego czy biologii, kto otrzymał najwyższą średnią ocen, kto ma najwyższą frekwencję i kto osiągnął najlepsze wyniki w sporcie. Te wszystkie informacje pokazują, jak różne są zainteresowania naszych uczniów, i że można pogodzić czas nauki z zainteresowaniami sportowymi, bo widać nas było na zawodach siatkówki, badmintona i na stoku narciarskim. Czas szybko leci, ale więcej jeszcze przed nami i mamy nadzieję, że wyniki w nauce będą dla nas wszystkich satysfakcjonujące, a już pod koniec czerwca będziemy cieszyć się dobrym świadectwem i pakować walizki na wymarzone wakacje.  Zespół Samorządu Uczniowskiego życzy wszystkim uczniom, aby akademia podsumowująca bieżący rok szkolny była okazją do wyróżnienia jak największej ilości osób, które swoją postawą i zaangażowaniem w życie szkoły osiągną najlepsze wyniki w nauce. Za maturzystów trzymamy kciuki i wierzymy, że zdobyta wiedza oraz chęć uzyskania najlepszego wyniku na egzaminie dojrzałości będzie przepustką do dalszych sukcesów i rozsławiania szkoły.

Anna Waligóra