Wojewódzki Drużynowy Konkurs Chemiczny

10 lutego 2020

W czwartek, 4 lutego uczniowie klasy 3c i 2c II Liceum Ogólnokształcącego w Jaworznie wzięli udział w I etapie XIV Wojewódzkiego Konkursu Drużynowego z Chemii dla uczniów SZKÓŁ ŚREDNICH.

W Konkursie wzięło udział ponad 600 uczniów województwa śląskiego, więc eliminacje przeprowadzano w trzech miastach: Katowicach, Częstochowie i Bielsku- Białej. Nasi przedstawiciele rozwiązywali zadania w  katowickim Pałacu Młodzieży, a byli to:

Przemysław Brożek, Mikołaj Stańko, Jakub Wiecheć, Bartosz Gęgała z klasy 2c oraz

Szymon Pieczara, Martyna Parzoch, Katarzyna Larysz, Agnieszka Skóra, Weronika Babek
i Martyna Knitter z klasy 3c.

Trzymamy za Nich kciuki i mamy nadzieję, że będzie okazja do napisania z jakimi  zadaniami zmierzyli się w finale!

bp