Świąteczny klimat

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
18 grudnia 2019

Święta Bożego Narodzenia to niewątpliwie najpiękniejszy czas w roku. Któż z nas nie lubi domu przyozdobionego setkami lampek i zapachu piernika z kuchni? Okres przedświąteczny to bardzo pracowity czas, który owocuje wspaniałą atmosferą i mile spędzonym czasem z rodziną. Coroczny jaworznicki świąteczny jarmark to nie tylko możliwość zakupienia pięknych ozdób, ale również okazja, by  wspomóc szkoły i potrzebujących.

Taki właśnie Bożonarodzeniowy Jarmark odbył się na Rynku w Jaworznie. Piękne stroiki, świąteczne pyszności oraz kolędy to stałe elementy tradycyjnego świątecznego spotkania mieszkańców miasta. Przygotowania do tego dnia trwały naprawdę długo. Uczniowie w pocie czoła pracowali nad ozdobami, aby cieszyły oko wszystkich kupujących. Ciężka praca się opłaciła, pomimo niskiej temperatury nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Nagrodą dla tych, których nie przestraszyło zimno, były pyszne domowe ciasta, gorąca herbatka i radość dzieci oraz ich rodziców.

Uśmiech wszystkich zebranych na rynku osób jest dowodem na to, że praca i chęć sprawiania przyjemności ma sens. To największa nagroda dla tych, którzy poświęcili swój czas. Pamiętajmy o tym, aby w tej przedświątecznej gorączce nie dać się zwariować i odetchnąć chociaż na chwilę.

Wanessa Blecharz, 2b

Galeria

 • Powiększ zdjęcie 1

  1

 • Powiększ zdjęcie 2

  2

 • Powiększ zdjęcie 3

  3