29 listopada 2019

Samorząd Uczniowski II Liceum Ogólnokształcącego im. Czesława Miłosza w Jaworznie pragnie serdecznie podziękować uczniom, rodzicom, absolwentom naszego liceum, nauczycielom, radnym Rady Miejskiej oraz wszystkim mieszkańcom za okazane nam wsparcie, w tych ciężkich i stresujących dla nas momentach w ostatnich tygodniach związanych z planem reorganizacji szkół, w tym naszego liceum. Dziękujemy również za pomoc w zbiórce podpisów pod petycją. Udało nam się zebrać prawie 5000 podpisów!

Szczególnie chcielibyśmy podziękować koleżankom i kolegom ze szkoły, którzy swoją wspaniałą postawą pokazali, że los naszej szkoły nie jest im obojętny. Cieszymy się, że władze miasta podjęły decyzję o wstrzymaniu planów reorganizacji szkół w Jaworznie. My jako Samorząd Uczniowski deklarujemy swoją chęć do rozmów, merytorycznej dyskusji i jesteśmy otwarci na każdy dialog.

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego LO2

Przemysław Kawka