Mistrzowie z LO2

30 października 2019

Talent, pasja i zaangażowanie to czynniki, które pozwalają osiągnąć sukces. Warto dążyć do celu, nawet jeśli miewamy chwile zwątpienia. Rozwijanie swoich mocnych stron na pewno zaowocuje w przyszłości.

Wśród uczniów II LO nie brakuje osób wybitnie uzdolnionych, którzy dzięki ciężkiej pracy zdobywają bardzo dobre wyniki. Za swoje sukcesy stypendium prezydenta miasta otrzymali:

• Łukasz Nowak z 1AP, który został wyróżniony za osiągnięcia sportowe - m.in. zdobył mistrzostwo Polski w kolarstwie szosowym. Osiąga również sukcesy w dziedzinie nauki. Jest laureatem ogólnopolskiej matematycznej olimpiady Archimedes.plus.
  • Wiktoria Wychowałek z 1BG, która należy do kadry Polski w tańcach latynoamerykańskich. Jest wielokrotną mistrzynią Polski oraz zajęła 3 miejsce na mistrzostwach Europy.
  • Wojciech Kuźma z 1AP, który jest mistrzem świata oraz wielokrotnym mistrzem Polski w tańcu towarzyskim.

Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Niech każdy pamięta: marzeń masz być ambasadorem!

Emilia Kasprzyk 2B

• Powiększ zdjęcie Mistrzowie