Zabawa w rytmie serca

„Can you feel the love tonight?” Tamtego wieczora było pytaniem czysto retorycznym. Mimo że na pierwszy rzut oka połączenie miłość plus szkoła mogło wydawać się nietypowe, to jednak wszyscy uczestnicy wieczoru walentynkowego dali się porwać Kupidynowi i jego ekipie. Zadbała ona nie tylko o romantyczny nastrój, ale także o świetną zabawę.

Motywem przewodnim tegorocznego wieczoru w szkole były Walentynki i organizatorzy

(klasa II D oraz III D) na każdym kroku starali się o tym przypominać. Część artystyczną otworzył gość specjalny, św. Walenty- patron święta zakochanych. Uczniowie mieli okazję poznać perypetię Kupidyna oraz jego pomocnika Alfreda, rozwiązujących najrozmaitsze problemy miłosne. Z racji, iż impreza odbywała się zaraz przed feriami zimowymi, po występie nadszedł czas na podsumowanie pierwszego półrocza.

Później nadszedł czas na niespodziankę- występ orkiestry Archetti, który został połączony z quizem muzycznym. Repertuar nie odbiegał oczywiście od tematyki miłosnej, utwory w nim zawarte pochodziły z popularnych filmów romantycznych, takich jak np. „Titanic”.

Następnie uczestnicy rozeszli się po szkole, gdzie czekała na nich masa atrakcji m.in. karaoke, sala filmowa, strefa wróżb, gry planszowe i multimedialne itd. Dla głodnych, nie tylko wrażeń, przygotowana została kawiarenka, gdzie czekały słodkie ciasta i pyszna pizza.

Na koniec wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej, gdzie odbyła się „randka w ciemno” oraz indywidualne konkursy, polegających np. na „poderwaniu” siedzącej na kocu panny lub kawalera.

Po zakończeniu imprezy wszyscy w romantycznej atmosferze rozpoczęli długo oczekiwane ferie zimowe.

Igor Kolka II D

• Powiększ zdjęcie Św. Walenty